Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3

Voľby do orgánov samosprávnych krajov 2017

Elektronická adresa na doručovanie oznámenia o delegovaní do okrskovej volebnej komisie

Obec Jablonové oznamuje, že elektronická adresa na doručovanie oznámenia o delegovaní člena a náhradníka do okrskovej volebnej komisie je :    obecjablonove@obecjablonove.sk

Zoznam kandidátov na poslancov zastupiteľstva Bratislavského samosprávneho kraja a na predsedu - volebný obvod XV.

VO_15-1.pdf (42.7 kB) VO_15-1.pdf (42.7 kB)

Nezisková organizácia SENIOR ZOHOR prijíme opatrovateľky do zariadenia seniorov v Zohore. Bližšie informácie získate na tel. čísle : 0905402675. Źivotopis zasielajte na e mail:
stacionar@obeczohor.sk

SMS oznamy obecného rozhlasu

Vážení občania,
obec Jablonové Vám ponúka možnosť bezplatne prijímať dôležité oznamy obce prostredníctvom SMS a/alebo e-mailových správ, podľa vlastného výberu.

dnes je: 22.9.2017

meniny má: Móric