Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Diskusia

pridané 11.2.2018 20:11:32

Patba za stravu

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet.
Je pravda že podobný bol minulý rok aj k platbe za škôlku.
V MŠ dostávajú rodičia šeky: tí, ktorí platia IB dostali len v septembri a mali by nosiť pre kontrolu kópiu výpisu z BU, tí, ktorí platia trvalým príkazom to oznámili v septembri a kópie výpisu dajú v decembri a júni, rodičia, ktorí chceli šeky, dostávajú každý mesiac šek.

Pri platbe za škôlku je to jednoduchšie tam je rovnaká suma a ako je vidno vyšlo sa v ústrety rodičom podľa ich predstáv.

V jedálni nikdy nedosiahneme to, aby dieťa platilo každý mesiac rovnako, lebo každý mesiac má iný počet pracovných dní, dieťa môže chýbať niekoľko dní, čo sa musí v nasledujúcom mesiaci odrátať.
Rešpektujme to, že pre rodinný rozpočet je lepšie ak sa im každý mesiac zohľadní či dieťa má preplatok z predchádzajúceho mesiaca z rôznych dôvodov a v danom mesiaci môže rodina zaplatiť menej.
Suma za stravu za deň je vyvesená na nástenke a stačí si vypočítať počet pracovných dní a zadať príkaz do banky.
V ďalšom kroku je možnosť sa dohodnúť s pani vedúcou školskej jedálne na režime či chcete dostávať lístok so sumou alebo si dohodnete iný režim.
Teší nás Váš záujem o zlepšenie služieb našich školských zariadení.
Veríme, že to naznačuje že môžeme počítať s Vašim synom do prvej triedy našej ZŠ.
S úctou.

Ondrej Uhliarik


 

SMS oznamy obecného rozhlasu

Vážení občania,
obec Jablonové Vám ponúka možnosť bezplatne prijímať dôležité oznamy obce prostredníctvom SMS a/alebo e-mailových správ, podľa vlastného výberu.

dnes je: 21.7.2019

meniny má: Daniel

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka