Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Diskusia

pridané 6.3.2016 20:12:33

podnet

Prosím vás mám takú sťažnosť . V našej obci na cintoríne sú umiestnené 4 kontajnére na odpad s Cintorína. Ale dnes ma jeden pohlad do jednej zo smetných nádob prekvapil sú v nej nahádzané rôzne plastové kanistre od olejov chemikálií a podobne . Mislím že by to mal niekto kompetentný zaoberať a upozorniť alebo potrestať .Páchateľa ktorý si zmílil svoj smetný kôš s tým na cintorýne . Mislím že páchateľa by nemal byť až taký veľký problém usvedčiť. pretože na to miesto je otočená 1 z obecných kamier. Za pochopenie mojej Sťažnosti a jej riešenie vopred ďakujem. A ešte jeden nápad či by nebolo rozumné rozdeliť smetné nádoby na Cintoríne na zvlášť Plasty ,kovy a sklo ako triedený zber odpadu. ďakujem za kladné posúdenie môjho nápadu. S pozdravom spoluobčan z Jablonového.

Anonym


 
Reakcia na príspevokpridané 19.4.2016 16:20:20
Reakcia na príspevokpridané 27.3.2016 14:04:46
Reakcia na príspevokpridané 19.4.2016 16:14:38

SMS oznamy obecného rozhlasu

Vážení občania,
obec Jablonové Vám ponúka možnosť bezplatne prijímať dôležité oznamy obce prostredníctvom SMS a/alebo e-mailových správ, podľa vlastného výberu.

dnes je: 17.1.2019

meniny má: Nataša

webygroup
ÚvodÚvodná stránka